Pénzadomány

Adományozás típusa
Személyes adatok

Donate quickly and securely with Stripe

Hogyan működik: A Stripe window will open after you click the Donate Now button where you can securely make your donation. You will then be brought back to this page to view your receipt.

Feltételek

Adományok összege: 3 000Ft

Rendszeres pénzadomány

Ft

Támogató adatai

Adományozás típusa
Személyes adatok

Donate quickly and securely with Stripe

Feltételek

Adományok összege: 3 000Ft havi

Hogyan működik: A „Támogatlak titeket!” gomb megnyomása után megnyílik a fizetési oldal, ahol biztonságosan elküldheted támogatásodat. A fizetés után visszaérkezel oldalunkra, ahol a nyugtát fogod látni.

Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy az alapítvány költségvetésének 51%-át leginkább a magánszemélyektől és cégektől érkező pénzadományok adják. Ebből tudjuk finanszírozni a kríziskezelést, a tanodánkat, a közösségfejlesztést és az ösztöndíjprogramot. Ebből biztosítjuk a működési költségeket, a rengeteg adományszállítást, a felkereső jellegű szolgáltatásokat, és ebből pótoljuk be a munkahelyteremtő részben azt, ami a folyamatos fejlesztéshez szükséges. Az öt közhasznú feladatot ebből látjuk el. Nélkületek nem lenne Igazgyöngy, nem lenne lehetőség kiutat mutatni az öröklődő, generációs mélyszegénység nyomorából.

Köszönjük!

Cégetek támogatása a finanszírozás mellett az együttműködés, a tanulás és a megerősítés szempontjából is fontos az Igazgyöngynek. Nagyon pozitív üzenete van annak, hogy alapítványunk munkáját piaci alapokon működő szervezetek is értékesnek tartják, és ezt a kapcsolatot és bizalmat a jövőben is kiemelt figyelemmel fogjuk kezelni. Az esélyteremtő stratégiánk is hosszútávra és bizalomra épül – számunkra ugyanezt tükrözik céges együttműködéseink is. Minden támogatásról küldünk visszacsatolást és oldalunkon külön felületet kaptak céges partnereink.

Köszönjük, hogy velünk vagytok!