- Erzsébet utalványok • Igazgyöngy Alapítvány

Tavaly nagyon sok kedves nyugdíjas állt mellénk, és juttatta el itthonról, és külföldről is az Erzsébet utalványát hozzánk. Nemcsak a tavalyi karácsonyra futotta belőle, az Igazgyöngy ebből “gazdálkodott” egész évben, ha valakinek krízis-élelmiszercsomagra volt szüksége, a kapcsolatrendszerünkben, ebből fedeztük.
Ahogy az idén megkapták, újra sokan elküldték már nekünk. Kedves üzenetek jönnek vele, megköszönik a képeslapot, amit kaptak, visszacsatolásként, megerősítenek, biztató szavakat írnak mellé. Jönnek postán, és sokan kérdezik azt is, hogy hol adhatnák le. Debrecenben továbbra is Barna Ádám vállalta a gyűjtést, Budapesten Burai VeronikaAlíz Kun gyűjti, valamint Pikó András is, a Klubrádióban.

Köszönjük, hogy mellettünk vannak. A szeretet és a segíteni akarás generációkon átívelő példáját adják.

erzsebet-utalvanyok