Nóri posztja:
Ma is elég sűrű napunk volt…Vendégek is voltak, a Határtalan Szív Alapítvány – Heart Without Frontiers Foundation-tól jöttek hozzánk, Mészárosné Nagy Angéla vezetésével, egy szakmai tapasztalatcserére. Toldra jöttek először, itt megnézték a Baba-mama klubot, a Tanodát, és körül is néztek….Aztán Újfaluban beszélgettünk kicsit a vizuális nevelési módszerünkről, utána pedig benéztek az órákra…:) Reméljük, hasznos volt nekik Esztergomból megtenni ezt a nagy utat….Köszönjük nekik az ajándékokat, amiket hoztak.:)
Közben három szűrőbusz is állt a Gyöngyház I. előtt…. lakossági szűrés volt, nagyon jól felszerelt szűrőbuszokkal, és remek szakemberekkel…:)
Az igazgyöngyös toldi kollégák mind elmentek..hogy példát is mutassanak a falubelieknek.
Ötre pedig még elautóztunk Nyíregyházára, Horváth János és H. Németh Katalin volt tanáraink kiállítására. A mi főiskolai csoportunkból négyen is elmentünk…és nagyon sokan voltak ott a tanítványok, kollégák közül.