- Támogatás a Common Purpose Magyarországtól • Igazgyöngy Alapítvány

Fontos volt a civil szervezetek életében is a Common Purpose Magyarország Egyesület munkája. 2006 óta szerveztek vezetőképző kurzusokat a magán-köz-és non profit szféra számára, egy nemzetközi szervezet magyarországi tagjaként.

Munkájukat az idén lezárták, és úgy döntöttek, a szervezet vagyonával más civil szervezetek munkáját segítik. Megtiszteltetés volt, hogy az egyik ilyen szervezet az Igazgyöngy Alapítvány lett, és munkánk folytatásához 2 150 000 Ft támogatást kaphattunk.

Az Igazgyöngy igyekszik méltó módon, azzal a vezetői tudással, amit tőlük is kaptunk, hasznosítani a támogatást, a lehető leghatékonyabb módon. A szervezet megszűnt, de a tudás, amit megalapoztak, sokunk életében meghatározó marad.

Köszönjük szépen a munkájukat és a támogatást is!