adó 1%

Minden gyermek ugyanolyan fontos

Adó 1%

Célunk, hogy a leszakadó térségek családjai erősíteni tudják a gyerekeiket abban, hogy másfajta életstratégiák felépítésével megtörjék a nyomorúság generációk óta ismételt körét.

Köszönjük, ha adód 1%-ával támogatod a munkánkat!

Adószámunk: 18557882-1-09

Hogyan történik a felajánlás?

• Ha a NAV készíti el az adóbevallásodat, akkor az úgynevezett 23EGYSZA nyomtatványt kell kitöltened a saját adataiddal és az Igazgyöngy Alapítvány adószámával: 18557882-1-09
  • Ha van ügyfélkapud, akkor ezen keresztül, elektronikus úton kell elküldened a NAV-nak.
  • Ha nincs ügyfélkapud, akkor kinyomtatás és kitöltés után postán fel kell adnod a NAV helyi igazgatóságának.

Alapítványunk megalakulásakor azt a célt tűzte ki, hogy egyenlő esélyekhez jutasson minden gyereket. Évente több mint 1200 családnak segítünk, hogy kitörhessenek a mélyszegénységből, és a jelenlegi generációval együtt dolgozunk azért, hogy a következő generációnak már ne kelljen ugyanezekkel a problémákkal szembesülnie.

A hosszú távú megoldásokban és mérhető eredményekben hiszünk. Adód 1%-a fontos, értékes és hasznos segítség. Köszönjük, hogy mellettünk vagy!